Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 22 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
ADRIA Twin 600 SP on käytetty matkailuauto, joka tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä arjen ja lomien tarpeisiin. Tämä Suomessa rekisteröity ajoneuvo on ollut vain yhdellä omistajalla ja se on varustettu kahdella rengassarjalla, mikä tekee siitä sopivan ympärivuotiseen käyttöön. Kesäisin ohjaamoilmastointi pitää matkustamon miellyttävän viileänä. Ajoneuvossa on poikittainen parivuode, sivukeittiö ja Truma-ilmalämmitys kaasulla, mikä tekee siitä erinomaisen valinnan kesäseikkailuihin. Vetokoukku mahdollistaa jopa 2000 kg:n jarrullisen vetomassan. Jos tämä ADRIA Twin 600 SP voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | BPI-677 |
| Vuosimalli | 2007 |
| Viimeisin katsastus | 23.5.2025 |
| Ajomäärä | 203000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Twin 600 SP |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Suomi- auto
- Huoltokirja - viimeisin huolto 05/2025
- 1 om.
- Rekisteröity neljälle
- Saa ajaa B- kortilla
- Poikittainen parivuode takana
- Truma- ilmalämmitys kaasulla
- Lämminvesivaraaja
- Sivukeittiö
- Kaasuliesi
- Jääkaappi pakastelokerolla
- Kasetti WC
- Ohjaamoilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Ohjaamon kasettiverhot
- Markiisi
- Polkupyöräteline
- Vetokoukku - jarrullinen vetomassa on 2000 kg
- Sumuvalot
- Kesärenkaat aluvanteilla
- Talvirenkaat on kitkat peltivanteilla
- Pituus: 599 cm
- Leveys: 205 cm
- Omamassa: 2897 kg
- Kokonaismassa: 3300 kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 20.3.2007 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 20.3.2007 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2990 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 116 kw / 158 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3300 kg |
| Omapaino | 2897 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy